تاریخچه چاپ اول

چاپ اول چگونه به وجود آمد؟

کانون تبلیغات چاپ اول (چاپ پلاریس سابق) سال ها در واحد طراحی به صورت راه دور فعالیت داشت.اما در بهمن ۱۳۹۵ به طور رسمی و حرفه ای وارد عرصه چاپ و تبلیغات گردید و در همان ابتدای امر توانست موج عظیمی از بازار را در اختیار بگیرد و پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد.

چاپ اول در ابتدا با یک ماشین چاپ بنر زار ۱۲۸ آغاز کرد و پس از ۳ ماه کلیه ماشین آلات خود را به جدیدترین تکنولوژی های روز کشور و بازار تجهیز نمود.

امروزه چاپ اول یکی از معدود چاپخانه های منطقه می باشد که دارای کلیه تجهیزات در کنار تجربه ای گران قیمت می باشد.

ارسال رایگان

یکی از مهمترین ویژگی های چاپ اول این است که سفارشات شما عزیزان بدون اضافه شدن هزینه ارسال در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما گرامیان فرهیخته رسانده می شود.

صرفه جویی در زمان و هزینه

گروه ما همیشه دغدغه مند این موضوع است که هزینه های تمام شده مشتریان خود را حتی المقدور بکاهد و نیز زمان را غنیمت شمارد و با حمایت شما عزیزان این مهم اتفاق افتاده است.

بهترین پشتیبانی مشتریان

سایت چاپ اول برای رفاه بیشتر مشتریان خود به طور ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده پاسخگویی و پشتیبانی کلیه محصولات و خدمات طراحی ، چاپی و تبلیغاتی خود می باشد.

یک تیم شگفت انگیز

حمیدرضا حنیفه زاده
مدیر واحد طراحی و فروش
  • متولد ۱۳۶۹
  • کارشناس مهندسی نرم افزار
  • طراح و مجری تبلیغات بیش از ۵۰۰ برند تاپ

تلفن :

09335557192

اینستاگرامفیس بوکایمیل
حنیفه حنیفه زاده
موسس و مدیرعامل
  • متولد ۱۳۴۵
  • کارشناس ارشد فیبر نوری از زیمنس آلمان
  • کارآفرین سه مجموعه تولیدی و خدماتی

تلفن :

09392043838

اینستاگرامفیس بوکایمیل
موسی خالقپور
مدیر واحد داخلی و اجرایی
  • متولد ۱۳۶1
  • کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر
  • مجری باکیفیت ترین آثار چاپی

تلفن :

09382343503

اینستاگرامفیس بوکایمیل

ویژگی های متمایز کننده

محاسبه به روز ، سریع و آنلاین قیمت

شما می توانید قیمت کلیه سفارشات عمومی و اختصاصی خود را تنها با چند کلیک ساده به دست آورید و دیگر نیاز نیست برای استعلام قیمت محصولات مورد نیاز خود معطل گردید.

بی نیازی از پرداخت هزینه طراحی

ما با در دست داشتن مجموعه عظیم و طیف گسترده ای از طرح های محصولات چاپی و تبلیغاتی تا حدود ۹۵% از نیازهای بازار را مرتفع نموده ایم و دیگر نیاز نیست هزینه طراحی پرداخت نمائید.

مجموعه کامل برای کلیه نیازها

چاپ اول توانسته است قالب محصولات مورد نیاز شرکت ها ، ارگان ها و مشتریان خود را جمع آوری نماید و جمع کثیری از مشتریان ما به طور کلی سفارشات خود را یکجا سفارش می دهند و لازم نیست برای انجام برخی از سفارشات به مجموعه دیگر ارجاع داده شوند.

تماس با ما